KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 16259122
nr 1625 9122
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färgetsningar, 3 st, Signerade, HC-upplaga, 68x53, oramade lösa blad, ej ramade
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 juni 2024
kl 18:08:50
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström